MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 11312492
nr 1131 2492
CARPET
Kelim, 135x290, wear, damages, stains.
Kelim, 135x290
Condition: slitage, skador, fläckar
SEK 1100
Monday September 25 2017
at 19:18:03
400 kr
150 kr
200 kr (Robot)
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Robot)